Hakkımızda

Etech Teknoloji Ürünleri

“TEKNOLOJİDE TEK”

 

Teknolojinin hüküm sürdüğü 21. Yüzyılda, her türlü teknolojik gelişmeye ayak uyduran ve teknoloji öncülüğünü yapma gayretinde olan ülkemizin, bu konuda yükünü hafifletmek ve buna binaen ülkemizdeki teknolojik gelişmelere bir kimlik kazandırmak adına Etech Teknoloji Ürünleri 2002 yılından itibaren hizmet sunmaktadır.

“Alanında profesyonel” geleceğe dair her türlü değişime ve ve gelişime açık genç ve dinamik bir çalışma kadrosuna sahip olan firmamız aynı zamanda geniş bir çalışma alanına sahiptir. Toptan satış sektörünün yanı sıra perakende satış alanında da halkımıza hizmet vermektedir.

Ülkemizde ve dünyada artık vazgeçilmez bir unsur haline gelen sanal alışveriş noktasında da faaliyete başlayan firmamız, bu alanda ideal adımlarla gerek altyapı gerekse bütün ARGE çalışmalarını başarı ile tamamlamış ve öncelikli önem verdiğimiz güvenlik konusunda başarılı bir adım atmıştır.

Artık ülkemizin her yerinden, sahip olduğumuz binlerce çeşit ürüne anında ulaşabilir, en ince ayrıntısına kadar ürünleri inceleyebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünlerimizin teslimat süreçlerini yakından takip edebilir her türlü istek ve önerilerinizde bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Güçlü misyon ve vizyona sahip olan firmamızı yakından takip edebilir indirim ve fırsatlardan haberdar olabilmek için bültenimize abone olabilirsiniz.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  •  


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.